סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה

בדיקות מצנרת אינסטלציה

בעיות נזילת המים והרטיבות הינן מן הדברים הקשים והמורכבים ביותר בענף הבניין. במרבית המקרים, הבעיות מגיעות מכשלים באיטום וכשלים באינסטלציה. אלה גורמים לנזקים כבדים למבנה וגם גורמים לסבל רב לדיירים הנמצאים במבנה. במהלך השנים צברנו ניסיון של אלפי בדיקות וכשלים בתחום האיטום והאינסטלציה, ורכשנו את הידע שמאפשר לנו להבדיל בין בעיית אינסטלציה לבין בעיית איטום. לעתים אף מדובר בשילוב של שני הדברים.

תרמופיקס מציעה סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה לכל סוג של מבנה בו ישנה אינסטלציה.

תרמופיקס היא חברה שנוסדה בשנת 1992, אשר מתמחה במתן פתרונות למניעת רטיבות ותיקון נזילות מים במבנים. ההתמחות שלנו היא בדירות חדשות ודירות יד שניה, מבני תעשיה למיניהם ומבנים ציבוריים, מבנים מסחריים, חדרי רחצה ואמבטיה, מטבחים, מרתפים, חניונים, גגות רעפים, בניה קלה ועוד. אנו פעלנו לאיתור נזילות הרבה לפני הגעת הטכנולוגיה שמאפשרת איתור מהיר וקל של נזילה באמצעות כל סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה שקיימות כיום. השילוב בין הטכנולוגיה לבין הניסיון שלנו הוא שילוב מנצח, ומי שמרוויח מכך הם הלקוחות שלנו, אשר מקבלים שרות מקצועי, אמין ואדיב.

קיימים מספר סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה, בעזרתן אנו יכולים לאתר את הנזילה ואת הרטיבות.

חשוב להבין כי צנרת אספקת המים למבנה עומדת בפני לחצים אדירים באופן מתמיד, לעתים אף בפני טמפרטורות גבוהות. בשל כך, התקנה לקויה או ציוד מאיכות ירודה עלולים לגרום לפגיעה בה. כשזה קורה, יש הצפה או רטיבות. סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה של תרמופיקס לפני מעבר למבנה המבוקש, ימנעו מכם הרבה עוגמת נפש בעתיד. בשום פנים ואופן אין לזלזל באחת המערכות הבסיסיות של כל מבנה, בין אם מדובר בשיפוצו, בין אם מדובר על קנייה. במידה ואתם משפצים, כדאי להכיר את סוגי הצנרת הקיימים בשוק ולבחור בסוג שהוא אמין ויחזיק מעמד שנים רבות. עד לפני כשלושים שנה, הצנרת היתה עשויה מפלדה, שהייתה מחלידה עם הזמן וגורמת לבעיות קשות. כיום, עושים שימוש בצנרת שעשויה מפלסטיק, שהיא הרבה יותר עמידה.

תרמופיקס תאתר עבורכם כל נזילה, במהירות, ביעילות ובמקצועיות, בביתכם או בבית העסק שלכם.

סוגי בדיקות מצנרת אינסטלציה

השירותים שלנו

var p_track = "747087069"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";