סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים

בדיקות מכשלים באיטום 

גשמים במדינה כמו שלנו הם בדרך כלל גשמי ברכה, אך כך הוא הדבר כל עוד אינכם סובלים מחדירת מי גשמים אל תוך ביתכם. חדירת מי גשמים יכולה לנבוע מסיבות שונות כגון ליקויי בניה ואיטום. על מנת לטפל בנזילה או ברטיבות, יש להבין מה מקורה.

חברת תרמופיקס מציעה סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים ועוזרת בפתרון בעיית הנזילה. סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים יעזרו לגלות את המיקום המדוייק של הנזילה ולהביא לסיומה, שהרי ככל שמתגבר הגשם כך גדלה הנזילה או הרטיבות. סימני הרטיבות יכולים להופיע אפילו מספר ימים לאחר הגשם ואף להתפשט. זה יכול לקרות בתקרת הבית, בקירות חיצוניים ולעתים אפילו ברצפה. חדירת מי גשמים עשויה להראות ככתם רטוב על הקיר או כנזילה. כתוצאה מהנזילה עלולים להווצר קילוף, עובש וכתמים צהובים. כמובן שכדאי לטפל בנזילות הללו על ידי סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים של תרמופיקס.

תרמופיקס היא חברה שנוסדה בשנת 1992 אשר מתמחה במתן פתרונות למניעת רטיבות ותיקון נזילות מים במבנים. ההתמחות שלנו היא בדירות חדשות ודירות יד שניה, מבני תעשיה למיניהם ומבנים ציבוריים, מבנים מסחריים, חדרי רחצה ואמבטיה, מטבחים, מרתפים, חניונים, גגות רעפים, בניה קלה ועוד.

הרבה לפני הגעת הטכנולוגיה לתחום , עבדנו בתנאים הקשים ביותר לזיהוי הכשלים ונזילות המים. עם הגעת הטכנולוגיה, קיבלנו עזרה של ממש באיתור של מיקום הכשלים ומתן פתרונות, דבר אשר מקנה שילוב מנצח בין הטכנולוגיה לבין הוותק והנסיון שלנו.

סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים הם חלק מהטכנולוגיה המתקדמת.

בעיית נזילות המים והרטיבות הינן מן הדברים הקשים והמורכבים ביותר בענף הבניין, אשר מגיעים בעיקר מכשלים באיטום וכשלים באינסטלציה, הגורמים לנזקים כבדים תוך גרימת אי נוחות לדיירים הנמצאים במבנה. במהלך השנים צברנו ניסיון של אלפי בדיקות וכשלים בתחום האיטום והאינסטלציה, ורכשנו את הידע שמאפשר לנו להבדיל בין בעיית אינסטלציה לבין בעיית איטום. לעתים אף מדובר בשילוב של שני הדברים. בעיית נזילה לא יכולה להעלם מעצמה, לכן כדאי לטפל בה בהקדם האפשרי.

סוגי בדיקות מכשלים באיטום וחדירות מי גשמים

השירותים שלנו

var p_track = "747087069"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900"; Call Now Button