סוגי בדיקות המטרה והצפה

בדיקות המטרה הוצפה 

מבין סוגי בדיקות המטרה והצפה תרמופיקס מציעה בדיקת אטימות של מעטפת הבניין אשר בודקת חדירת מים מקירות חיצוניים וגם מפתחים בקירות חיצוניים. ישנם כמה סוגי בדיקות המטרה והצפה שאנו נעזרים בהם, ביניהם בדיקת המטרה לחלונות ולקירות, בדיקת הצפה לגגות ולמרפסות ועוד.

תרמופיקס היא חברה שפועלת החל משנת 1992. תרמופיקס מתמחה במתן פתרונות למניעת רטיבות ותיקון נזילות מים במבנים ומציעה מגוון סוגי בדיקות המטרה והצפה עבור חברות בניה, עסקים ופרטיים. ההתמחות שלנו היא בדירות חדשות ודירות יד שניה, מבני תעשיה למיניהם ומבנים ציבוריים, מבנים מסחריים, חדרי רחצה ואמבטיה, מטבחים, מרתפים, חניונים, גגות רעפים, בניה קלה ועוד.

הרבה לפני הגעת הטכנולוגיה לתחום , עבדנו בתנאים הקשים ביותר לזיהוי הכשלים ונזילות המים. עם הגעת הטכנולוגיה בתחום איתור הנזילות, קיבלנו עזרה ממשית להגעת תוצאות של מיקום הכשלים ומתן פתרונות, דבר אשר מקנה שילוב מנצח בין הטכנולוגיה לבין הוותק והנסיון שלנו. בעיית הנזילות והרטיבות הינן מן הדברים הקשים והמורכבים ביותר בענף הבניין, אשר מגיעים בעיקר מכשלים באיטום וכשלים באינסטלציה, הגורמים לנזקים כבדים תוך גרימת סבל רב לדיירים הנמצאים במבנה.

במהלך השנים צברנו ניסיון של אלפי סוגי בדיקות המטרה והצפה וגילוי כשלים בתחום האיטום והאינסטלציה, ורכשנו את הידע שמאפשר לנו להבדיל בין בעיית אינסטלציה לבין בעיית איטום. לא פעם מדובר בשילוב של שניהם. היכולות הגבוהות של תרמופיקס לגילוי נזילות, ממקם אותה גבוה מבין החברות המתחרות.

תרמופיקס היא ללא ספק חברה מובילה בתחומה. בדיקות הצפה והמטרה הן בדיקות נחוצות והכרחיות, הן חלק בלתי נפרד מפעולות האיטום והן מבוצעות בסיום עבודות האיטום, בקירות חיצוניים, במרפסות, באמבטיות, בחלונות ועוד. לא כדאי לדלג על הבדיקות הללו אם רוצים לחסוך עוגמת נפש בעתיד ואף מומלץ לכלול את הבדיקה בהסכם עבודה כחלק בלתי נפרד ממכלול העבודות.

הדבר מועיל לכל הצדדים,  גם לקבלן עצמו, גם לבעל הנכס העתידי וגם לחברה המבצעת. באופן הזה, כאשר העובדים יודעים מראש שתבוצענה בדיקות איטום, אין ספק כי הם יקפידו הקפדה יתרה על פעולות האיטום, לטובת כל הצדדים.

סוגי בדיקות המטרה והצפה

השירותים שלנו

var p_track = "747087069"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900"; Call Now Button