איתור נזילות

איתור נזילות הוא עניין למקצוענים. בעיית נזילות היא הבעיה הנפוצה ביותר וגם המטרידה ביותר במקום בו היא מתרחשת. לעתים מדובר באיכות הבניה, התקנת האינסטלציה או עבודות איטום לא מוקפדות. ישנם שני גורמים עיקריים לבעיית נזילות. האחד – חדירת מי גשמים, השני איטום לקוי או פיצוץ בצנרת. בשני המקרים יש לבצע בדיקת איתור נזילות. תרמופיקס היא חברה שנוסדה בשנת 1992 והיא מתמחה במתן פתרונות למניעת רטיבות ותיקון נזילות מכל הסוגים. ההתמחות שלנו היא בדירות חדשות ודירות יד שניה, מבני תעשיה ומבנים ציבוריים, מבנים מסחריים, חדרי רחצה ואמבטיה, מטבחים, מרתפים, חניונים, גגות רעפים, בניה קלה ועוד.

כולנו נורא מחכים לגשם ושמחים כשהוא מגיע, אך גשם הוא דבר נפלא כשהוא מחוץ לביתנו. כאשר מי הגשמים חודרים לנו לבית, זה לא משמח כלל. אף אחד אינו רוצה בביתו כתמי רטיבות על הקירות ובטח לא טפטופים. אותו הדבר לגבי נזילות אינסטלציה. אך כאשר אחד מאלה מתרחש אצלנו בבית, אין מנוס מלהזמין איש מקצוע שיעשה איתור נזילות ויתקן את התקלה או הליקוי. כאשר מדובר על חדירת מים למבנים שנמצאים במפלסים נמוכים כגון מרתף, מחסן או מקלט, איתור נזילות במקרה כזה אף מורכב וסבוך יותר.

רק חברה בעלת ניסיון רב ומקצועיות גבוהה תוכל לטפל בבעיות מן הסוג הזה. תרמופיקס עושים שימוש מנצח בטכנולוגיה חדשנית וניסיון עבודה. אנו מבינים עד כמה בעיית נזילות יכולה לגרות לאי נוחות ולכן עושים הכל על מנת לטפל בצורה מקצועית ומהירה בבעיה ולהגיע לפתרון המיוחל. במהלך השנים צברנו ניסיון של אלפי בדיקות וכשלים בתחום האיטום והאינסטלציה, ורכשנו את הידע שמאפשר לנו להבדיל בין בעיית אינסטלציה לבין בעיית איטום.

תרמופיקס קיימת כבר כמעט 30 שנה והיא חברה שמתמחה במתן פתרונות למניעת רטיבות ותיקון נזילות מים בדירות ובתים פרטיים, בכל סוגי המבנים, ביניהם אמבטיות, מטבחים, מרתפים, חניונים ועוד. בכל שנות פעילותנו, שירתנו אין ספור לקוחות מרצים הן פרטיים והן לקוחות עסקיים וחברות בניה. לשרות שלנו בתחום האיטום פשוט אין מתחרים. אנו פועלים לשיפור השרות באופן מתמיד.

השירותים שלנו

var p_track = "747087069"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";